З полону бойовиків ЛНР звільнено журналіста Лелявського

Сьогодні, 11 жовтня, позаштатний кореспондент телеканалу ZIK Юрій Лелявський звільнений з полону терористів ЛНР. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник очільника Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов.

«Ще шість військових і журналіста Лелявського нам вдалось витягнути з полону. Їдуть у Дніпропетровськ з Донецька, Луганська, Сніжного. Без обміну. Без мінських домовленостей. Самі. Без подробиць. Дякую моєму другу Володі Рубану. Всі подробиці завтра. Час і місце уточню», – написав Борис Філатов.

Батько журналіста Микола Лелявський уточнив  «Телекритиці», що Юрій Лелявський залишив Луганськ і перебуває у безпеці.

Нагадаємо, 23 липня журналіст Юрій Лелявський вдруге потрапив до полону терористів на Донбасі. Його разом із двома особами затримали під час поїздки на Донбас зі священиками, чию місіонерську діяльність на Луганщині хотів висвітлювати журналіст. Він встиг надіслати смс-повідомлення колезі Владу Якушеву: «Везуть у Перевальськ. До Козіцина». Після чого зв’язок із паном Лелявським зник. Наприкінці липня стало відомо, що журналіст живий і знаходиться в підвалі Луганської обладержадміністрації (ОДА). Відтоді жодної інформації про стан та місцезнаходження Юрія Лелявського не поступало. Батько журналіста Микола Лелявський утримується від коментарів з приводу перебування сина в полоні. Співробітники телеканалу ZIK повідомляють, що їм також невідомо, де наразі знаходиться їхній колега.

Вперше Юрій Лелявський був затриманий бойовиками 25 квітня в Слов’янську «за підозри у провокації». Тоді журналіста утримували в полоні протягом 15 днів. Протягом останніх дев’яти місяців Юрій Лелявський готував репортажі для ZIK з «гарячих» точок Майдану у Києві, Криму та Донбасу.

Залиште коментар