Учасники конференції Європейської федерації журналістів підтримали полонених українських журналістів

Представники журналістських організацій Східної Європи, балканських країн, Туреччини і Росії, які під егідою Європейської федерації журналістів зібралися в Македонії для обговорення проблем журналістів висловили тривогу про долю низки українських журналістів, які перебувають в полоні на території самопроголошених Донецької народної республіки і Луганській народної республіки.

Члени делегацій Східної Європи, балканських країн, Туреччини і Росії, які взяли участь у конференції, вважають неприпустимим полонення працівників ЗМІ. Вони вважають, що такі дії військових формувань є незаконними, порушують права людини, негативно позначаються на стані свободи слова.

Учасники конференції, що пройшла у місті Скоп’є (Македонія), привітали недавнє звільнення з полону блогера Дмитра Потєхіна і журналіста Єгора Воробйова. . Вони також закликали урядові організації України та Росії докласти зусиль для звільнення Юрія Лелявського, Романа Черемського, Валерія Макеєва, Олександра Білокобильского, Сергія Сакадинського. Олександра Кудінова, Євгенія Шляхтина та Євгена Тимофєєва

У конференції взяли участь голова Незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов і перший секретар Національної спілки журналістів Сергій Томіленко.

Залиште коментар