Про репресії проти членів НМПУ на телеканалі М1

14.05.2014 року на підприємстві ТОВ “Телеодин” (телеканал М1) було видано наказ № 20вк про скорочення штату працівників у зв’язку з внесенням істотних змін в організацію виробництва і праці на підприємстві та зміни його структури. Відповідним наказом серед інших, були скорочені наступні працівники, члени Незалежної медіа-профспілки України: Біла Оксана Володимирівна, Матвієнко Анна Олександрівна, Федорова Тетяна Василівна.

Проте, як показали наступні події, жодних істотних змін в організації виробництва не відбулося, скорочених працівників знов було прийнято на роботу, але працівники-члени НМПУ з невідомих причин залишилися єдиними кого звільнили. Незважаючи навіть на такі “дрібниці”, як восьмирічний стаж Федорової Тетяни Василівни, яка працює на підприємстві майже з самого початку заснування, який до речі більший, ніж у осіб, котрих згодом було поновлено на роботі, а отже вона мала переважне право на збереження посади у випадку скорочення штату працівників відповідно до діючого законодавства.

Таким чином стає зрозумілим, що керівництво підприємства в особі Генерального продюсера Перцева С.О. таким чином позбулося “небажаних” працівників. Причому бажання позбутися було настільки сильним, що працівників-членів НМПУ звільняли, коли вони перебували на лікарняному. Слід відзначити, що власником ТОВ “Телеодин” є відомий народний депутат України Микола Баграєв.

Незалежна медіа-профспілка України погодитися з таким рішенням керівництва ТОВ “Телеодин” не може, тому в інтересах звільнених працівників було подано позов про визнання наказу про скорочення працівників-членів НМПУ від 14.05.2014 року незаконним, та визнання незаконними наказів про звільнення працівників-членів НМПУ неправомірними.

Залиште коментар