Анонс: 16 вересня – День пам’яті Гонгадзе

Шановні колеги! Завтра, 16 вересня, ми традиційно згадуємо Георгія Гонгадзе та інших журналістів, які загинули під час виконання своїх професійних обов’язків.

Київ

О 13:00 на вул.Інститутська, 4 в “Українському кризовому медіацентрі” (третій поверх готелю “Україна” на Майдані) відбудеться прес-конференція учасників руху “Стоп цензурі!”. Деталі за посиланням на сайті “Телекритика”.

О 18:15 збір на Хрещатику, 27-А, де розташовані офіси Національної спілки журналістів та Незалежної медіа-профспілки. О 18:30 звідти пішою ходою вирушаємо на Майдан, далі – до Адміністрації президента.

Львів

О 19:00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові розпочнеться Вечір пам’яті загиблих та постраждалих журналістів. Учасники акції попрямують ходою до Дерева пам’яті Георгія Гонгадзе та загиблих журналістів України, де запалять свічки, згадають молитвою і віршованими рядками загиблих колег. Також активісти прикріплять фотографії журналістів, що загинули чи постраждали під час Майдану та АТО, на імпровізовану стіну пам’яті. Організатор – Львівська медіа-профспілка.

Луцьк

О 19.00 на Театральному майдані журналісти із лампадками вийдуть на акцію пам’яті. Організатори – Волинський прес-клуб і Волинська незалежна медіа-профспілка.

Чернівці

О 18:00 на Центральній площі біля пам’ятника Шевченку – акція журналістської солідарності. Чернівецька медіа-профспілка – співорганізатор.

Чернігів

О 18:30 журналісти зберуться до пам’ятника Борцям за волю України – напроти Катерининської церкви.

Важливо!

Прохання до активістів у регіонах – повідомляйте про акції у своїх містах на адресу profpres@gmail.com. Ми додамо інформацію про ваші акції у цей анонс та розішлемо її по розсилці профспілки.

Залиште коментар