Журналісти у Львові навчалися психології роботи в кризових ситуаціях

8 серпня у Львові працівники ЗМІ західних областей України пройшли тренінг «Журналісти в кризових ситуаціях: як впоратися з психічною травмою та залишитися в професії».

Організатори заходу – Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка України у межах роботи об’єднаного «Центру допомоги журналістам».

Психологічний тренінг зібрав 20 журналістів зі Львівщини, Івано-Франківщини, Рівненщини та Волині.

Експертами заходу стали досвідчені психоаналітики: сертифікований супервізор і тренінговий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, керівник Кризового центру при Українській Асоціації Психоаналізу Володимир Мамко та  консультант Кризового центру Міжнародного Інституту Глибинної Психології Наталія Улько.

Під час тренінгу учасники дізналися більше про вплив екстремальних факторів на стан людини в кризовій ситуації, особистий конфлікт і психічну травму, техніку психологічної безпеки на журналістському виробництві, базові техніки психологічної допомоги (дебрифінг, BASIC  PH).

Щоб побачити застосування набутих знань на практиці і пересвідчитись, що подолання психічної травми можливе в групі, журналісти взяли участь у груповій терапії.

Нагадаємо, подібні тренінги відбулись у Харкові, Києві, Миколаєві, Одесі, Дніпропетровську

Залиште коментар