В Одесі міліція побила місцевого журналіста

3 серпня в Одесі під час сутичок біля клубу «Ібіца», де повинен був відбутися концерт Ані Лорак, міліціонери побили гумовими кийками кореспондента інтернет-видання «Взгляд из Одессы» Богдана Осинського. Про це повідомляє сайт ЗМІ, в якому працює журналіст.

Правоохоронці намагалися розігнати протест громадських активістів проти концерту співачки Ані Лорак. Один з міліціонерів завдав кілька ударів палицею по спині і шиї журналісту, в той час як кореспондент знімав розгін протестувальників на фотоапарат. Невідомий правоохоронець напав на журналіста зі спини.

«Мене всі міліціонери знають. Вони мене знають як проукраїнського журналістіа і активіста, можливо, це і викликало злість. Я ж пишу про них матеріали, говорю правду про них. Я стояв спиною до них (міліціонерів – Ред.), і раптом відчув по спині один удар, другий. Десь було три-чотири удари. Били по спині, по шиї дали, зацепило вухо кийком, також зачепило щелепу», – розповів Богдан Осинський у коментарі Інституту масової інформації (ІМІ).

Раніше Богдан Осинський неодноразово висвітлював різні акції протесту в Одесі. Журналіст відзначив, що 3 серпня біля клубу «Ібіца» правоохоронці діяли надзвичайно жорстоко – кричали «Бий УКРопів!», завдавали ударів літнім жінкам, чоловікам, молодим людям.

Залиште коментар