Анонс: 15 серпня семінар з безпеки для журналістів, які висвітлюють війну

15 серпня Центр допомоги журналістам проведе семінар з безпеки для тих журналістів, які висвітлюють війну. Насамперед для луганських і донецьких журналістів, але учасниками можуть статі і кияни.

Тренінг буде проводитися з 09.30 до 18.30. Охочі взяти участь у тренінзі мають заповнити анкету та надіслати на електронну адреси: sekretar@profspilka.org.ua

Учасники, які пройдуть конкурсний відбір, отримають подальшу детальну інформацію про місце проведення тренінгу.

Вимоги до учасників, які хочуть отримати максимальну користь від участі у тренінзі та отримати сертифікати:

  • Присутність та активна участь у роботі на всіх частинах тренінгу.
  • Наявність зручного одягу для виконання практичних занять (зручне спортивного стилю взуття (не босоніжки, без підборів), бажано водонепроникний одяг (якщо дощова погода), одяг з довгим рукавом, невеликий рюкзак (для речей першої необхідності) – для досягнення більшого ефекту від заняття.
  • Бажано – наявність апаратури, з якою зазвичай працюєте.

Тренінги проводяться у рамках роботи об’єднаного Центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ, який працює за підтримки Міжнародної федерації журналістів, Польської асоціації журналістів та інших організацій-партнерів.

Мета Центру – надавати журналістам комплексну підтримку, допомогу та захист, спрямовані на відновлення порушених прав та запобігання безкарності, а також – підвищити рівень безпеки журналістської професії, попереджати виникнення порушень прав журналістів та заохочувати працівників ЗМІ дотримуватися високих професійних та етичних стандартів журналістської професії, підтримувати професійну солідарність, принципи свободи слова та свободи преси.

Залиште коментар