АНОНС – Семінар для фотографів, операторів, стрімерів та репортерів у Львові

22 серпня о 16:00 в офісі Львівської обласної організації НСЖУ (вул. Соломії Крушельницької, 5/3) відбудеться семінар присвячений етичним та правовим аспекти репортерської фото- та відео зйомки, а також практичним аспектам роботи під час масових та закритих заходів.

Фотожурналістів та операторів навчатимуть етичним аспектам співпраці з колегами, під час висвітлення подій, а також правовим основам роботи репортера.

Організатор – Львівський осередок Незалежної медіа-профспілки України.

Під час семінару відомий львівський фотокореспондент Мирослав Пархомик, грунтуючись на своєму багаторічному досвіді роботи оператором телебачення та пізніше фотокореспондентом, розповість, як краще поводитись журналістам, фотографам та операторам під час висвітлення масових акцій, прес-конференцій, вуличних акцій, аби не заважати одне одному. Експерт познайомить вас з так званою «етикою фотокореспондентів та операторів», та на зрозумілих прикладах розповість про поширені помилки журналістів.

Фотокореспондент агентства LUFA Віталій Грабар розповість про реалії роботи фотокореспондентів з світовими фотоагентствами, редакціями загальноукраїнських та регіональних видань. Також ознайомить учасників семінару з законодавством в сфері авторського права, розповість про реальний стан дотримання законів в сфері фотожурналістики і дасть практичні рекомендації.

Виконавчий секретар Львівського осередку НМПУ Ольга Лучка розповість про права фотографів та операторів під час роботи з міліцією, висвітлення вуличних акцій. Також впродовж презентації наведе та пояснить практичні механізми правового захисту у конкретних ситуаціях перешкоджання зйомці працівниками правоохоронних органів.

Представник Прес-центру Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України пояснить як знімати військових та військові дії, обмеження щодо фотографування військових об’єктів.

Запрошуємо до участі усіх зацікавлених фотожурналістів, операторів, стрімерів та репортерів. Для участі вам потрібно попередньо акредитуватись. Участь в семінарі безкоштовна. За детальнішою інформацією звертайтеся: 0972990724(Ольга Лучка), 0668424804 (Сергій Бобра)

Залиште коментар