Вакансія: Інтерньюз шукає експерта з аналізу контенту

Інтерньюз шукає експерта або групу експертів з контент аналізу для реалізації трьохрічного проекту «Посилення розслідувальної журналістики в Україні» (SIRU).

Проект має на меті посилення спроможності українських журналістів у виробництві телевізійних журналістських розслідувань, та збільшення кількості й покращення якості розслідувань, що є доступними для української аудиторії.

Експерт / група експертів регулярно проводитимуть контент аналіз з метою оцінити якість й надати рекомендації щодо поліпшення журналістських розслідувань, які вироблятиме група партнерів Інтерньюз. Заявки приймаються до 10 липня 2014 року на електронну адресу: umedia@internews.org.

Деталі за посиланням.

Інтерньюз шукає експерта або групу експертів з контент аналізу для реалізації трьохрічного проекту «Посилення розслідувальної журналістики в Україні» (SIRU). Проект має на меті посилення спроможності українських журналістів у виробництві телевізійних журналістських розслідувань, та збільшення кількості й покращення якості розслідувань, що є доступними для української аудиторії. Експерт / група експертів регулярно проводитимуть контент аналіз з метою оцінити якість й надати рекомендації щодо поліпшення журналістських розслідувань, які вироблятиме група партнерів Інтерньюз. Заявки приймаються до 10 липня 2014 року на електронну адресу: umedia@internews.org. Деталі тут:

Залиште коментар