Вакансія: дослідник літератури (разовий контракт)

Проект «Шляхами штетлів» шукає дослідника або дослідницю літератури для пошуку інформації про вибрані містечка західної України, які до 1939 року мали значне єврейське населення.

Експерт(ка) має провести дослідження єврейської і неєврейської художньої і документальної літератури, опублікованої українськими і російськими мовами. Результатом роботи мають стати зібрані і систематизовані цитати художніх та документальних описів містечок, їхнього характеру, побуту їхніх мешканців, особливо єврейських громад, у часи до 1939 року. Ці матеріали після опрацювання будуть опубліковані на веб-сайті та, частково, у туристичному путівнику.

Об’єктом досліження є такі містечка: Белз, Броди, Буськ, Жовква, Рогатин, Косів, Болехів, Микуличин, Підгайці, Чортків, Бучач, Кременець, Березне, Дубно, Корець, Острог, Любомль, Володимир-Волинський та Хуст.

Резюме та мотиваційний лист просимо надсилати координатору проекту “Шляхами штетлів” від ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив” Віктору Загребі на адресу viktor@zagreba.com не пізніше 10.07.2014 р. Угоду про надання експертних послуг може буде укладено як з фізичною особою, так і з фізичною особою-підприємцем. Очікуваний термін виконання завдання – 30.08.2014 року.

Проект “Шляхами штетлів: об’єкти єврейської культурної спадщини в транскордонному туризмі” втілюється у 2013-2015 роках за фінансування Європейського Союзу в рамках Програми “Польща-Білорусь-Україна”.

Залиште коментар