У мерії Трускавця перешкоджають журналісту ІА ZIK у професійній діяльності

Міський голова Трускавця Руслан Козир сьогодні, 21 липня, під час традиційної щотижневої наради з управліннями міста та комунальними службами попросив залишити приміщення через 20 хвилин після відкриття засідання журналіста ІА ZIK.

Не було жодних пояснень з боку міського голови – на підставі чого журналіст має залишити нараду. Слід зазначити, що на нараді й надалі залишалися журналісти КП «Редакція міського радіомовлення». Попросили залишити нараду тільки журналіста ІА ZIK.

За словами журналіста, своїми діями міський голова Трускавця порушив конституційні права на отримання інформації, що містить ознаки порушення статті 171 Кримінального кодексу (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Це вже не перша спроба перешкодити журналісту ІА ZIK виконувати свої професійні обов’язки – оперативно інформувати громадськість про ситуацію у Трускавці.

Зокрема, 7 липня керуючий справами Трускавецької міської ради Олег Ковальчин вимагав від журналіста пройти процедуру акредитації. Та коли справа дійшла до того, щоб надати типовий бланк для акредитації, Олег Ковальчин відмовився це зробити. Мотивував свою відмову тим, що він не знає, який має бути типовий бланк.

А вже 14 липня знову ж Олег Ковальчин хотів зробити ксерокопію посвідчення журналіста.

На запитання, на підставі чого він хочете зробити ксерокопію журналістського посвідчення, відповів, що в нього дуже погана пам’ять.

Залиште коментар