НСЖУ поскаржиться на брехню російського «Первого канала» в Громадську колегію зі скарг на пресу РФ

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) заявляє про своє глибоке обурення з приводу сюжету про показові страти у звільненому від терористів місті Слов’янську (Донецька область) в ефірі російського «Первого канала». Про це повідомляє прес-служба НСЖУ.

У сюжеті під назвою «Біженка із Слов’янська згадує, як при ній стратили маленького сина і дружину ополченця», який вийшов 12 липня в пройм-тай на «Первом каналі» у Росії, розповідається, що так звана біженка зі Слов’янська Галина Пишняк, уродженка Західної України, «згадала», як представники української армії на центральній площі після звільнення міста від терористів міста влаштовували показові страти та закатували трирічного хлопчика.

За словами першого секретаря НСЖУ Сергія Томіленка, Спілка ініціює подання скарги щодо цього сюжету та його авторів до Громадської колегії зі скарг на пресу РФ.

«Відповідно до плану дій російських і українських журналістських організацій у зв’язку з ситуацією в Україні і навколо неї, який ми з російськими колегами підписали в ОБСЄ, наші організації домовилися спільно засуджувати практику діяльності тих працівників ЗМІ, які роздмухують упередження, підтримують агресивний націоналізм, схвалюють терористичну діяльність та розпалюють конфлікт. Звернення до національних органів саморегулювання щодо непрофесійних дій працівників ЗМІ є одним з інструментів спільної роботи», – зазначив Сергій Томіленко.

Залиште коментар