Нагадуємо: тренінг з безпеки для журналістів Донбасу у Києві 15-16 серпня

Центр допомоги журналістам запрошує на тренінги з безпечної роботи в умовах підвищеного ризику

Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка в рамках роботи об’єднаного Центру допомоги журналістам запрошують представників ЗМІ з Луганської та Донецької областей на ДВОДЕННИЙ тренінг з питань безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику.

Під час тренінгу працівники ЗМІ зможуть дізнатися, як планувати роботу та працювати на висвітленні масових заходів, протестів та конфліктів без ризику для життя та здоров’я, як не стати заручником, як не втратити професійну апаратуру і зберегти цінні відео- та фотоматеріали. Тренери, які мають досвід роботи в екстремальних умовах та пройшли відповідну підготовку у фахівців з безпеки Міжнародної федерації журналістів, даватимуть практичні поради щодо роботи в натовпі, в зонах збройних конфліктів, захисту від різних видів зброї, взаємодії з правоохоронними органами.

15 – 16 серпня (п’ятниця і субота) – тренінг для журналістів із Луганської та Донецької областей, який буде проводитися у м. Києві.

Кількість учасників – до 15 осіб.

Тренінг буде проводитися з 09.30 до 18.30. Охочі взяти участь у тренінзі мають заповнити анкету та надіслати на електронну адреси: sekretar@profspilka.org.ua. ФОРМА АНКЕТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Учасники, які пройдуть конкурсний відбір, отримають подальшу детальну інформацію про місце проведення тренінгу.

Вимоги до учасників, які хочуть отримати максимальну користь від участі у тренінзі та отримати сертифікати:

– Присутність та активна участь у роботі на всіх частинах тренінгу.

– Наявність зручного одягу для виконання практичних занять (зручне спортивного стилю взуття (не босоніжки, без підборів), бажано водонепроникний одяг (якщо дощова погода), одяг з довгим рукавом, невеликий рюкзак (для речей першої необхідності) – для досягнення більшого ефекту від заняття.

– Бажано – наявність апаратури, з якою зазвичай працюєте.

Тренінги проводяться у рамках роботи об’єднаного Центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ, який працює за підтримки Міжнародної федерації журналістів, Польської асоціації журналістів та інших організацій-партнерів.

Залиште коментар