На телеканалі «М1» (ТОВ «Телеодин») утворено профспілкову організацію НМПУ

Працівники телеканалу вирішили утворити профспілковий осередок після того, як їх почали примушувати написати заяви на звільнення за власним бажанням. Саме для захисту своїх прав та законних інтересів журналісти вирішили створити профспілку після того, як можливості розв’язати наявні проблеми шяхом переговорів були вичерпані.

Установчі збори відбулися 18 червня, а 8 липня первинний осередок було взято на облік у НМПУ. Станом на цей час, первинна профспілкова організація у ТОВ «Телеодин» нараховує 7 членів. Керівним органом є Комітет первинної профспілкової організації, який складається із 5 осіб. Головою Комітету є Федорова Тетяна Василівна

Водночас, керівництво телеканалу «М1» (ТОВ «Телеодин») не підтримує такий крок своїх працівників. Навіть, на думку Тетяни Федорової, керівництво приховує інформацію від колективу, щоб мати можливість і надалі тримати працівників у страху, продовжувати свої неправомірні дії і перешкоджати вступу у профспілкову організацію бажаючих членів трудового колективу телеканалу М1.

В межах діяльності первинної профспілкової організації на телеканалі НМПУ надсилає запит керівництву ТОВ «Телеодин» на надання документів, необхідних для підприємства за трудовим законодавством: колективний договір, штатний розклад, внутрішній розпорядок.

Залиште коментар