Міліція вноситиме до Єдиного реєстру досудових розслідувань факти ретрансляції російських каналів

Правоохоронні органи вноситимуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про ретрансляцію провайдерами російських каналів, які були заборонені рішеннями суду. Про це на брифінгу 24 липня повідомив голова Нацради Юрій Артеменко.

«Сьогодні я розмовляв з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Якщо ми виявляємо провайдера, який ретранслює російські канали, ми звертаємося до МВС, і вони на підставі нашої заяви вносять факт до єдиного реєстру правопорушень (Єдиного реєстру досудових розслідувань. – ТК) і відразу вживають заходів, аж до конфіскації обладнання», – повідомив пан Артеменко.

Нагадаємо, в березні, суд своєю ухвалою тимчасово призупинив за позовом Нацради ретрансляцію на території України каналів «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24», «НТВ-Мир», а 17 липня суд своєю ухвалою за позовом Нацради тимчасово заборонив ретрансляцію в Україні «ТВ Центр – Іnternational».

17 липня Нацрада також вирішила, що застосовуватиме санкцію анулювання ліцензії в судовому порядку щодо провайдерів програмної послуги, які незаконно ретранслюють російські канали «Россия 1», НТВ, ТНТ, «Петербург – 5», «Звезда» і РЕН ТВ.

Залиште коментар