Іхельзон проти брехні, навіть у відповідь

Відомий український блогер, один з керівників руху “Ми – європейці” Євген Іхельзон критикує журналістів у інтерв’ю, яке він дав виданню “Медіасапіенс”.

“Загальна помилка журналістів, що вони акцентують увагу на деталях, не показуючи картини в цілому. Тобто я особисто не можу повірити, що в нашій армії все настільки погано, як пишуть, що відсутнє забезпечення, нема шкарпеток і т. д. Добре, в когось нема шкарпеток, а в когось вони таки є. Але загальної картини ‒ скільки відсотків військових мають шкарпетки, грубо кажучи, ‒ зрозуміти неможливо. Цим ніхто не займається”, – каже Іхельзон.

Дуже погано він ставиться до людей, які розповсюджують інформацію, не перевіряючи джерел, і не розуміють, що той, хто її написав, можливо, є дезінформатором.

“Я проти того, щоб брехати, навіть якщо це брехня у відповідь. Правда ‒ це наша найкраща зброя. Свобода слова, яка є в Україні ‒ це цінність. В умовах війни для журналістів треба робити інструктаж. Не про те, чого вони не можуть щось казати, а про те, щоб вони зрозуміли: деякі речі, які вони публікують, можуть забрати в людей життя”, – додає блогер.

Нагадаємо, Євген Іхельзон був гостем прес-клубу НМПУ-НСЖУ.

Залиште коментар