Відкрита реєстрація на семінар “Безпека журналіста під час роботи в зоні конфлікту”

До уваги журналістів з Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Одеської областей та з міста Києва.

4 липня громадська організація «Телекритика» проводить безкоштовний семінар «Безпека журналіста під час роботи в зоні конфлікту». Семінар відбудеться у м. Києві, в приміщенні Бізнес-центру «Іллінський» (вул. Іллінська 8) з 10:00 до 17:00.

Під час заходу журналісти зможуть зустрітись з колегами, які мають досвід роботи у Криму та на сході країни, почути корисні поради щодо роботи в кризових, конфліктних зонах. Відбудеться дискусія у вільному форматі за участі журналістів, які перебували безпосередньо у зоні конфлікту. Захід є особливо актуальним для журналістів, які планують працювати у зонах конфлікту в Україні.

Основними спікерами семінару є фахові, знані журналісти:

– голова Незалежної медіа-профспілки України Юрій Луканов;

– українська журналістка-міжнародниця, співзасновниця Hromadske.TV Наталя Гуменюк.

Наталя Гуменюк співпрацює з низкою українських та міжнародних видань. Висвітлювала події у понад 50 країнах світу, в тому числі в умовах конфлікту – на Близькому Сході: Іраку, Ірані, Єгипті та ін. Юрій Луканов – журналіст-фрілансер, письменник, кінопродюсер. Очолює Незалежну медіа-профспілку України з 2011 року. Є тренером з питань безпеки журналістської роботи.

Під час семінару відбудеться панельна дискусія на тему «Досвід у гарячих точках. Які особливості роботи в українських регіонах?». У дискусії візьмуть участь як медіа-експерти, так і журналісти, які перебували в полоні у сепаратистів. Так, журналіст «ЗІК» зі Львова Юрій Лелявський, який був у полоні, дасть поради з власного досвіду, як поводитись, якщо журналіста затримано, як не впасти у відчай. Запрошені також:

Катерина Сергацкова – незалежна журналістка, авторка «Української правди», Esquire Ukraine, Colta.ru тощо;

Юрій Лелявський – журналіст ZIK («Західноукраїнська інформаційна корпорація»);

Олексій Мацука – головний редактор видання «Новости Донбасса»;

Андрій Куликов – журналіст, теле- і радіоведучий (ICTV, «Громадське радіо»);

Вахтанг Кіпіані – редактор сайту «Історична правда».

Наприкінці семінару відбудеться церемонія оголошення переможців конкурсу журналістських матеріалів на тему «Інформаційні війни» (http://mymedia.org.ua/konkurs/ukraina/infowars.html), Конкурсу «Якими мають бути місцеві ЗМІ» (http://mymedia.org.ua/konkurs/ukraina/localmedia.html) і «Українська журналістика під час конфліктів і військових дій» (http://mymedia.org.ua/konkurs/ukraina/warzone.html). Конкурси ГО «Телекритика» провела спільно з проектом MYMEDIA за підтримки DANIDA.

Взяти участь зможуть лише запрошені учасники. Для участі у заході потрібно заповнити електронну анкету до 30 червня 2014 р. Організатори забезпечують харчування учасників протягом дня та відшкодування витрат на проїзд для учасників з регіонів. Із додатковими запитаннями просимо звертатися до Ірини Чуприни за тел.068-107-46-27, або написавши на електронну адресу chupryna.iryna@gmail.com.

Семінар організовано за підтримки Internews Network в рамках програми U-Media.

Залиште коментар