Терористи вивезли головредів видань «Донбасс» та «Вечерний Донецк» до будівлі ОДА

2 червня у Донецьку озброєні сепаратисти захопили двох головних редакторів – Олександра Брижа, газета «Донбасс», та Леоніда Лапу, видання «Вечерний Донецк».

Ще один співробітник газети «Донбасс», заступник головного редактора Андрій Кревцун також опинився у заручниках. За словами журналістів видання, він добровільно поїхав із бойовиками, аби провести переговори.

Нагадаємо, близько 12.00 до будівлі видавництва «Донеччина» на Київському проспекті у м.Донецьку, де розташовані редакції кількох друкованих ЗМІ, прийшли озброєні автоматами терористи. Бойовики обійшли всі поверхи будівлі у пошуках редакцій газет «Донбасс» і «Вечерний Донецк».

Озброєні сепаратисти зайшли до кабінетів головних редакторів газет «Донбасс» Олександра Брижа і «Вечерний Донецк» Леоніда Лапи та взяли їх у заручники. За півгодини терористи залишили будівлю, захопивши двох головних редакторів та заступника головного редактора Андрія Кревцуна. Всі троє наразі перебувають у будівлі Донецької облдержадміністрації, де у полоні кілька тижнів перебував волинський журналіст Сергій Шаповал.

Під час захоплення редакції «Донбасс» співробітників і журналістів відігнали від комп’ютерів, діяльність редакції заблоковано.

Залиште коментар