Мін’юст оприлюднив проект указу про план заходів з виконання обов’язків перед Радою Європи

Міністерство юстиції оприлюднило на своєму сайті для громадського обговорення проект Указу Президента України «Про затвердження плану заходів з виконання обов’язків та зобов’язань України, що випливають з її членства в Раді Європи».

Проект розроблено з метою забезпечення виконання обов’язків та зобов’язань України, що випливають з її членства в Раді Європи з урахуванням рекомендацій та резолюцій Ради Європи щодо України, починаючи з 2010 року, а також програми діяльності Кабінету Міністрів України.

Одним з його положень є реформування чинного, розробка та імплементація нового законодавства у відповідності до стандартів Ради Європи на основі принципів верховенства права, демократії та дотримання прав людини.

Зокрема, Державному комітету телебачення та радіомовлення до жовтня 2014 року потрібно здійснити заходи, пов’язані із створенням Національної суспільної телерадіокомпанії України, у порядку, передбаченому Законом України «Про Суспільне телебачення та радіомовлення України»; до вересня 2014 року внести на розгляд Кабінету Міністрів проект Закону України про аудіовізуальні послуги (нова редакція Закону України «Про телебачення і радіомовлення»).

Держкомтелерадіо разом з  Міністерством юстиції у липні 2014 року мають внести на розгляд Кабінету Міністрів законопроект щодо реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації.

Міністерство юстиції пропонує у липні цього року внести на розгляд уряду проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про захист суспільної моралі» (щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі).

Залиште коментар