У Нацраду претендують 18 кандидатів

Парламентський Комітет з питань свободи слова та інформації завершив прийом документів від кандидатів на заміщення чотирьох вакантних посад членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. 18 кандидатів подали свої документи протягом 10 днів конкурсу.

П’ятеро кандидатів рекомендовані депутатськими фракціями та групами у Верховній Раді України: Ольга Герасим’юк (УДАР, а також Національна спілка журналістів України), Ростислав Мартинюк (ВО «Свобода»), Родіон Мірошник (Партія регіонів), Анжеліка Рудницька («Суверенна Україна»), Олег Черниш («Економічний розвиток», а також ВГО «Незалежна асоціація телемовників України»).

13 кандидатів рекомендованими громадськими організаціями є: Марія Бурмака, Костянтин Грицак, Олександр Ільяшенко, Наталія Клітна, Катерина Котенко, Юрій Крайняк, Тетяна Котюжинська, Олександр Михайлюта, Катерина Мясникова, Галина Полхович, Тетяна Попова, Олександр Швець, Тарас Шевченко.

Нагадаємо, що 16 травня 13 медійних організацій підписали Меморандум і підтримали шість кандидатур від медіаспільноти: Ольгу Герасим’юк, Костянтина Грицака, Катерину Котенко, Тетяну Котюжинську, Катерину М’ясникову і Тараса Шевченка.

Рух «Стоп цензурі!» закликав Верховну Раду обрати членом Нацради Тараса Шевченка.

Комітет на засіданні 21 травня проаналізує документи кандидатів на відповідність вимогам чинного законодавства і визначиться щодо кожного з претендентів та внесе свої пропозиції на розгляд Верховної Ради України.

Залиште коментар