Центр допомоги журналістам запрошує на тренінги

Центр допомоги журналістам запрошує на тренінги з безпечної роботи в умовах підвищеного ризику

Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка в рамках роботи об’єднаного Центру допомоги журналістам запрошують представників ЗМІ зі східних та південних областей на одноденний тренінг з питань безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику. Під час тренінгів працівники ЗМІ зможуть дізнатися, як планувати роботу та працювати на висвітленні масових заходів, протестів та конфліктів без ризику для життя та здоров’я, як не стати заручником, як не втратити професійну апаратуру і зберегти цінні відео- та фотоматеріали. Тренери, які мають досвід роботи в екстремальних умовах та пройшли відповідну підготовку у фахівців з безпеки Міжнародної федерації журналістів, даватимуть практичні поради щодо роботи в натовпі, в зонах збройних конфліктів, захисту від різних видів зброї, взаємодії з правоохоронними органами.

04 червня (середа) – тренінг для журналістів м. Києва.

Кількість учасників кожного тренінгу – не більше 15 осіб.

Тренінги будуть проводитися з 09.30 до 18.00.

Охочі взяти участь у тренінгу мають заповнити анкету та надіслати на електронну адресу: sekretar@profspilka.org.ua. Учасники, які пройдуть конкурсний відбір, отримають подальшу детальну інформацію про захід та місце його проведення.

Тренінги проводяться у рамках роботи об’єднаного Центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ, який працює за підтримки Міжнародної федерації журналістів, Польської асоціації журналістів та інших організацій-партнерів.

Мета Центру – надавати журналістам комплексну підтримку, допомогу та захист, спрямовані на відновлення порушених прав та запобігання безкарності, а також – підвищити рівень безпеки журналістської професії, попереджати виникнення порушень прав журналістів та заохочувати працівників ЗМІ дотримуватися високих професійних та етичних стандартів журналістської професії, підтримувати професійну солідарність, принципи свободи слова та свободи преси.

Залиште коментар