СБУ заборонила на 5 років в’їзд в Україну найбільш cкандальним журналістам російської «Комсомолки»

СБУ заборонила в’їзд в Україну на п’ять років кореспонденту російської газети «Комсомольская правда» Олександру Коцу, який вже кілька місяців висвітлює події на Донбасі. Про це журналіст повідомив у своєму Twitter-акаунті.

«Видали мені постанову, до 15 травня 2019 року заборонено в’їзд в Україну. Категорія заборони Д. Не знаю, що це означає», – написав пан Коц.

Згодом російський журналіст уточнив: «Є, виявляється, категорія крутіша Д, це ДЗ – із затриманням. А мене ніхто не затримував, я просто чекаю на потяг у “караулці”».

Пізніше Олександра Коца в супроводі прикордонників привели у вагон поїзда, який їде убік Білгорода, його документи віддали провіднику.

У прес-службі СБУ підтвердили, що Олександру Коцу заборонили в’їзд в Україну. Крім того Служба безпеки України також повідомляє, що заборонено в’їзд на територію України колезі пана Коца Дмитру Стешину «через порушення закону про статус іноземців та осіб без громадянства».

СБУ повідомляє, що Дмитро Стешин і Олександр Коц активно працювали у м. Слов’янську (Донецька обл.), супроводжували бойовиків, брали участь у допитах полонених, зокрема трьох українських «альфівців», тобто були, по суті, «журналістським пулом» терористів.

Нагадаємо, спецкори російської «Комсомольской правды» Олександр Коц и Дмитро Стешин протягом останніх кількох місяців активно пишуть про події в Україні, використовуючи маніпуляції і відверту брехню. Один з них пов’язаний з російськими націоналістичними організаціями, другий в 2006 році намагався повісити російський прапор в Криму. Саме ці журналісти написали 20 лютого в «Комсомолке»,  що «активісти захопили Верховну Раду».

Саме Дмитро Стешин  просив терористів в Слов’янську знайти і затримати німецького журналіста Пола Ронзхаймера (Paul Ronzheimer) з видання Bild (Німеччина) за те, що той начебто «неправильно» висвітлював «референдум» про створення ДНР.

Залиште коментар