Російський журналіст розповів про викрадення

Кореспондент опозиційної російської газети “Нової газети” Павло Канигін, якого затримали представники самопроголошеної «Донецької народної республіки» (ДНР) у Артемівську (Донецька обл.) заявив, що його побили і звинуватили у співпраці з Держдепом, ЦРУ, “Правим сектором” Про це він розповів в ефірі телеканалу “Дождь”.

За його словами, також йому пред’явили претензії, що стосуються висвітлення голосування з референдуму в місті.

Як він розповів після звільнення у прямому ефірі телеканалу “Дождь”, 11 травня ввечері його і німецького журналіста Штефана Шолля затримала група проросійських бойовиків.

Спочатку їх вивели на центральну площу Артемівська, де почали бити, звинуватили у співпраці з Держдепом, ЦРУ і “Правим сектором”, після чого відвезли на невідомий блокпост.

Там Канигіна роздягли, знову почали допитувати і пообіцяли кинути в підвал у Слов’янську, щоб незабаром обміняти на заарештованих активістів.

Потім журналіста перевезли в інше місце, де влаштували огляд особистих речей, фотографій, листування.

Після цього Канигін оголосили, що звільнять його після сплати $30 тисяч. Попутно озброєні бойовики погрожували журналісту “вивести в ліс і пристрелити”.

Пояснення про необхідність зробити дзвінок хоча б до редакції, щоб зібрати необхідну суму грошей, викрадачів не влаштували.

У підсумку журналіст втратив свідомість після удару в щелепу, і прийшов в себе в одному з готелів Донецька, де зараз і знаходиться.

Залиште коментар