Суд оштрафував на 600 грн підприємця, який перешкоджав журналістам ICTV

Запорізький суд визнав винним запорізького приватного підприємця (на фото) у перешкоджанні професійній діяльності журналістів телеканалу ICTV. Про це повідомляє сайт 061 з посиланням на прокуратуру Запорізької області.

Суд встановив, що приватний підприємець не дозволяв знімальній групі програми «Надзвичайні новини» телеканалу ICTV працювати над підготовкою сюжету на одному із запорізьких штраф майданчиків, де знаходяться тимчасово затримані автомобілі.

Суд зобов’язав підприємця, що доставляє авто на штрафмайданчик, виплатити штраф у розмірі 600 грн і сплатити судові витрати.

Як розповіла журналістка ICTV Олена Сєбєлєва, метою судової тяганини між журналістами та підприємцем було показати останньому, що він був неправий, перешкоджаючи медійникам працювати.

«Ми не хотіли суворого покарання винному, ми лише хотіли, щоб він усвідомив свою неправоту. Але він так і не вибачився, а в залі суду поводився досить нахабно і навіть не розумів, за що його судять. За словами працівників прокуратури, виграна справа створила прецедент, оскільки раніше справи за статтею «перешкоджання професійній діяльності журналістів» навіть не доводилися до кінця», – сказала журналістка.

Як нагадує Інститут масової інформації (ІМІ), 10 липня 2013 року у Запоріжжі між знімальною групою програми «Надзвичайні новини» телеканалу ICTV та підприємцем, який доставляє на штрафмайданчик тимчасово затримані автомобілі, виник конфлікт. Чоловік перешкоджав знімальній групі «Надзвичайних новин», він штовхнув оператора та намагався відібрати штатив камери.

Залиште коментар