Міжнародні журналістські організації створили сайт #SOS_KIEV для допомоги українським колегам

Міжнародна федерація журналістів (IFJ) спільно з Європейською федерацією журналістів (EFJ) розпочали  кампанію Ukraine crisis, мета якої закликати український уряд поважати свободу преси і припинити напади на журналістів. Про це повідомляє Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) з посиланням на спеціально створений для цієї кампанії сайт.

Журналістські організації створили спеціальну сторінку в інтернеті  #SOS_KIEV, на якій міжнародні журналісти розмістили інформацію про факти нападів силовиків на представників ЗМІ під час висвітлення ними масових протестів в Києві та інших містах України.

На сторінці кампанії Ukraine crisis містяться новини і аналітика про діяльність журналістів в Україні. Також ресурс пропонує журналістам з усього світу підтримати українських колег і надіслати петицію Президенту України з вимогою припинити насилля над представниками ЗМІ. Крім того сторінка #SOS_KIEV радить позначати новини про журналістів, які працюють в Україні, відповідним хештегом, надсилати на сторінку задокументовані факти насилля над журналістами.

Також міжнародні організації  закликають допомогти журналістам з Україні, які змушені втікати, у пошуку притулку. Міжнародні журналістські організації створили спеціальний фонд, куди можна внести пожертвування, які будуть використане для фінансової допомоги українським журналістам.

Залиште коментар