Асоціація правників України оголошує конкурс для журналістів

Асоціація правників України (АПУ) з приємністю  оголошує про початок висунення номінантів на нагороду АПУ у галузі журналістики, літератури та мистецтва «PRAVISSIMO!».

Нагороду Асоціації правників України у сфері журналістики, літератури та мистецтва «PRAVISSIMO!» встановлено для нагородження журналістів, які готують статті, огляди, відео- чи аудіорепортажі з юридичної тематики.

Метою нагородження є відзначення журналістів, які у своїх матеріалах висвітлюють актуальні питання юридичної практики та професії в Україні, сприяють підвищенню обізнаності громадськості про роботу правничих інститутів та зміцненню ролі правника у суспільстві.

Нагорода присуджуватиметься у вигляді премії та становитиме 5 000 гривень по кожній з номінацій – стаття в друкованих засобах масової інформації або Інтернет-виданнях та відео-репортаж.

На присудження нагороди висуваються роботи, які були оприлюднені в період з 1 січня по 31 грудня 2013 року. Не беруть участі у конкурсі роботи, оприлюднені в юридичних (спеціалізованих) засобах масової інформації.

Кінцевий термін висування робіт на присудження нагороди — 1 квітня 2014 року.

Зробити подання на присудження нагороди може будь-який член Асоціації правників України, видавці, теле- та радіоорганізації або автор роботи. Кількість робіт, що висуваються на присудження нагороди, не обмежується. Висування робіт на присудження нагороди є безкоштовним.

Щоб завантажити форму подання, будь ласка, скористайтесь цим посиланням.

Зверніть увагу, що разом з поданням до Секретаріату АПУ необхідно направити: для друкованих публікацій — електронну копію або оригінал публікації, для відеотворів — URL-адреса відео в Інтернет або запис твору на СD/DVD.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: 044 492-88-48 або пишіть на адресу: nagoroda@uba.ua. Контактна особа – Оксана Кожухівська.

Залиште коментар