Медіа-профспілка схвалює відкриття кримінального провадження у конфлікті навколо телеканалу 112 і застерігає від подвійних стандартів

Незалежна медіа-профспілка України схвалює оперативне відкриття кримінального провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності репортера телеканалу 112, але водночас застерігає від застосування подвійних стандартів.

Люди, які перешкоджають законній професійній діяльності журналіста мають отримати покарання за 171-ю статтею Кримінального кодексу – відзначається в заяві медіа-профспілки. Однак, правоохоронні органи всіляко уникають застосування цієї статті. Поодинокі винятки є такими, які підтверджують правило.

Найяскравіший вияв цієї тенденції ми спостерігаємо протягом останніх півтора місяці. За цей час під час виконання службових обов’язків було травмовано понад півсотні журналістів, більша частина яких постраждала через сваволю міліції. Однак, за цей час нема ознак того, що проведено розслідування і винні будуть покарані. Дуже схоже на те, що міліція відмиває «своїх» і допомагає їм уникнути відповідальності за свої обурливі незаконні дії.

Якщо міліція не розслідує всі вищезгадані випадки і зупиниться лише на одному, то це поставить під сумнів її об’єктивність і дасть підстави вважати, що вона застосовує вибіркове правосуддя щодо опонентів влади.

Залиште коментар