Львівські журналісти протестуватимуть проти запровадження цензури в Україні

20 січня Львівський осередок Незалежної медіа-профспілки України проведе мовчазний протест проти введення цензури в Україні. Акція стартує о 13:30 біля Львівської облдержадміністрації.

Журналісти не визнають підписані президентом антиконституційні закони «Про внесення змін до Закону “Про судоустрій і статус суддів” та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян», «Про відповідальність за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі” та багато інших, які узаконюють в Україні диктатуру, і вважають владу, яка здійснює конституційний переворот – нелегітимною. Тому закликають громадськість відстояти право на свободу слова, а чиновників – не виконувати злочинних наказів новоспеченого диктатора і його намісника на Львівщині

Учасники акції одягнуть каски та маски, вийдуть із заклеєними ротами та плакатами «За правду – ув’язнення», «Самі ви екстремісти», «Рабів до раю не пускають». Також розповсюдять листівки з інформацією про новоприйняті закони і їхню загрозу свободі преси в Україні.

Надалі Львівський осередок НМПУ проведе пікет обласного управління міліції під гаслом «Януковича скоро не буде, а вам тут жити» з вимогою не підкорятися злочинним наказам нелегітимної влади.

***
Контактна інформація:
Ольга Лучка,
виконавчий секретар Львівського осередку НМПУ
Тел.: (096) 6493543

Залиште коментар