Закарпатські журналісти підтримали колег, яких було побито у Києві

На найлюднішому місці Ужгорода — пішохідному мосту, який з’єднує площі Театральну та Петефі — місцеві мас-медійники організували флеш-моб на підтримку побитих у Києві журналістів.

Акція на підтримку 52-х журналістів, жорстоко побитих «Беркутом» у ніч з 30 листопада на 1 грудня на київському Майдані, була зініційована Ужгородською організацією Незалежної медіа-профспілки України 12 грудня.

Протестуючи проти факту побиття, майже 40 закарпатських працівників друкованих видань, радіо- й телеканалів тримали в руках фото з зображеннями їхніх колег, по-звірячому побитих на Майдані.

У такий спосіб закарпатські мас-медійники виступили проти безкарності спецназівців, з вимогою притягнення їх до кримінальної відповідальності за ст. 171 КПК України.

Як відомо, внаслідок інцидентів постраждало майже півсотні журналістів — працівників українських і закордонних медіа. Більшість із них отримали травми й ушкодження саме від дій спецзагону міліції «Беркут». Протягом майже двох тижнів, що минули відтоді, винних не знайдено і не покарано.

Після закінчення флеш-мобу, що відбувся на пішохідному мості, учасники протестної акції в Ужгороді підписали звернення до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з вимогою покарати винних у побитті журналістів у Києві. Колективного листа того ж дня відправлено адресату.

Журналісти пообіцяли й надалі стежити за розслідуванням справи з виявлення і покарання винних у злочинних діях, спрямованих проти їхніх колег.

Залиште коментар