У Львові пройде друга Школа міжнародної журналістики

Школа журналістики Українського католицького університету запрошує до участі в міжнародному навчальному проекті студентів і молодих журналістів.

28 лютого – 1 березня 2014 року у Львові пройде друга Школа міжнародної журналістики «ЄС ← Україна → Росія: що далі?». Це міжнародний навчальний проект, організований Школою журналістики Українського католицького університету за підтримки Міністерства закордонних справ Данії та консалтингової компанії NIRAS.

Депутати Європарламенту, українські, польські та російські експерти, інтелектуали, журналісти-міжнародники дискутуватимуть про геополітичне становище України, можливі вектори та сценарії розвитку її відносин із Росією та Європою у світлі зриву підписання угоди про асоціацію з ЄС та подальших масових протестів. У програмі школи – дискусії, брифінги, лекції, майстер-класи та практичні завдання.

До участі запрошені студенти 4-5 курсів гуманітарних та соціально-економічних спеціальностей, а також молоді журналісти віком до 28 років. Перевагу матимуть заявники, які вже мають публікації на міжнародну тематику. Участь у проекті також візьмуть переможці першої Школи міжнародної журналістики, яка пройшла у вересні 2013 року. Докладна інформація про умови участі у школі тут. Заявки можна подавати до 31 січня. Проїзд, проживання й харчування учасників Школи з інших міст оплачують організатори.

Кожен учасник протягом роботи проекту створить власний журналістський проект (текст, радіо- або телесюжет). Допомагатимуть студентам і молодим журналістам ментори – досвідчені медіатренери та викладачі. Робочі мови школи – українська, російська, польська, англійська. Автори шести найкращих журналістських матеріалів, визначені менторами та спеціальним журі, отримають призи від організаторів.

Докладніша інформація про Школу міжнародної журналістики та організаторів на сайті http://journalism.ucu.edu.ua/ .

Залиште коментар