НМПУ підтримала акцію Чернівецьких журналістів та засудила побиття колег (ФОТО)

У Чернівцях відбувся «журналістський Євромайдан». На Центральній площі міста зібралися близько 30 працівників різних засобів масової інформації краю, протестуючи проти побиття своїх колег під час розгону мирних учасників акції протесту в Києві.

Учасники пікету тримали в руках фото побитих журналістів.

До присутніх звернулися шеф-редактор газети «Час» Петро Кобевко та головний редактор газети «Буковинське віче» Віра Китайгородська.

Голова чернівецького осередку Незалежної медіа-профспілки Вадим Пелех та журналістка газети «Версії» Мар’яна Антонюк зачитали Звернення журналістів до керівництва УМВС. Працівники ЗМІ вимагають від начальника буковинської міліції звернутися до Міністра внутрішніх справ та Президента з вимогою провести термінове розслідування фактів побиття журналістів та покарати всіх виконавців та командирів, які чинили злочини проти журналістів. Журналісти закликали також припинити безпідставні кримінальні провадження щодо буковинців, які порушені через висловлену ними громадянську позицію протягом Євромайдану в Чернівцях.

Після мітингу журналісти занесли Звернення до обласного управління МВС, де його зареєстрували. У міліції пообіцяли передати відповідь у передбачений законом термін.

Залиште коментар