Міліція затримала журналіста “Дорожного контроля” Дзіндзю як підозрюваного у провокаціях на Банковій

 У рамках розслідування подій, що відбулися біля Адміністрації Президента 1 грудня, затримані ще двоє підозрюваних.

Про це сьогодні заявив на прес-конференції заступник прокурора Києва Сергій Софієв .
” Сьогодні відбулися затримання ще 2 чоловік, які причетні до подій, пов’язаних з бульдозером ” , – сказав він.

Він не уточнив прізвищ цих людей, однак розповів , що один з них є членом громадської організації “Дорожній контроль ” .

Водночас як повідомив фотограф , член НМПУ Максим Трєбухов, затриманим є журналіст “Дорожнього контролю” Андрій Дзіндзя і він зараз знаходиться в УБОЗі на Антоновича, 114 .

Як зазначає Трєбухов , “Дзіндзя був біля АП виключно як журналіст і знімав те, що відбувається, на ньому не було маски , він не розмахував ланцюгом і не кидав камені”.

Як відомо, на даний момент за події на Банковій заарештовані дев’ять осіб , частина з них знаходиться в лікарні , у зв’язку з важкими травмами , отриманими після побиття “Беркутом”. Усі вони заарештовані судом на 2 місяці за підозрою в організації штурму АП. Хоча , за словами захисників і членом їх сімей , не перебувають ні в яких організаціях і брали участь лише в мирному мітингу . Їм світить від 5 до 8 років позбавлення волі. Разом з тим сьогодні міліція оголосила, що підозрює лідера партії ” Братство” Дмитра Корчинського в організації масових заворушень на вулиці Банковій біля Адміністрації Президента 1 грудня. Корчинський оголошений в розшук.

Залиште коментар