Конфедерації вільних профспілок України щодо побиття журналістки Тетяни Чорновол

Конфедерація вільних профспілок України вкрай обурена жорстоким побиттям журналістки Тетяни Чорновол, відомої своєю громадянською позицією та непоступливістю у відстоюванні права на свободу слова. Критика чинної влади не є підставою для жорстокої розправи над людиною, професією якої є правдиво висвітлювати події.

Ми засуджуємо тих, хто віддає злочинні накази силовикам, які тісно взаємодіють із кримінальними елементами. Таку практику вперше було застосовано на Донбасі, згодом її успішно поширили на всю Україну, зокрема і Київ.

Пригадується осінь 2004 року. Тоді працівники силових структур відшліфовували почерк спільних операцій біля Центральної виборчої комісії, коли звичайних громадян зухвало били молотками, різали ножами і заточеними викрутками. Непоодинокими були випадки викрадень дітей політиків, громадських діячів і просто активістів, зокрема і представників Конфедерації вільних профспілок України. Вбивали одних громадських активістів, і звинувачували інших безвинних.

Здавалося, що ті часи назавжди відійшли в минуле. Проте останні події засвідчують, що нинішня влада не тільки реанімує ганебні приклади дев’ятирічної давності, а вдається й до нових зухвалих злочинів, які є викликом для всього суспільства.

З огляду на зазначене, Конфедерація вільних профспілок України закликає відповідальних посадовців дати належну оцінку інциденту з побиттям Тетяни Чорновол, а відтак знайти і належним чином покарати усіх осіб, причетних до цього злочину.

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Залиште коментар