Журналісти Forbes Україна створили осередок профспілки НМПУ

Журналісти редакції журналу Forbes Україна (входить до ТОВ «ВД «УМХ») утворили осередок Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ). Сьогодні Комітет НМПУ взяв осередок на облік та відправив офіційні листи власникам видання про утворення профспілки на підприємстві.

Осередок об’єднав 18 редакторів та кореспондентів видання – це більше 2/3 від усього творчого колективу Forbes. Головою осередку обрано редактора журналу Владислава Головіна.

У червні 2013 року Незалежна медіа-профспіка публічно закликала журналістів з ТОВ «ВД «УМХ» створювати профспілку, щоб захистити свободу слова та зберегти умови праці за нового власника.

«Я брав участь у створенні осередків профспілки на попередніх місцях своєї роботи – в «Газеті 24» і газеті «Дело», – говорить Владислав Головін. – Вважаю, що в Україні потрібно всіляко розвивати профспілковий рух та давати дієві інструменти захисту прав найманих працівників».

Як відомо, у 2013 році холдінг придбав харківський бізнесмен Сергій Курченко. Після чого головний редактор журналу ForbesУкраїна Володимир Федорін та декілька журналістів пішли з видання. Інші журналісти залишилися працювати та вирішили об’єднатися у профспілку після закриття бізнес-угоди з купівлі медіахолдінгу. Сергій Курченко остаточно закрив угоду з придбання ТОВ «ВД «УМХ» 5 листопада.

Комітет НМПУ сподівається, що журналісти інших редакцій ТОВ «ВД «УМХ» також приєднаються до профспілки.

Залиште коментар