Загальні збори Київської організації НМПУ відбудуться 14 грудня

Загальні збори Київської організації Незалежної медіа-профспілки України (КО НМПУ) відбудуться 14 грудня 2013 року. Початок об 11:00 за адресою: вул. Хрещатик, 27А, конференц-зала на другому поверсі.

Таке рішення приняв Комітет КО НМПУ на своєму засіданні.

Комітет затвердив порядок денний загальних зборів:

1. Звіт голови організації за рік.

2. Звіт ревізійної комісії про внески та кошти організації.

3. Обрання нових керівних органів КО НМПУ.

4. Розгляд програми на 2014 рік (первинки мають внести свої пропозиції).

5. Розгляд та рішення щодо проекту нового Етичного кодексу, який Комісія з журналістської етики прийняла 4 жовтня 2013 р.

6. Розгляд питання щодо єдиної прес-карти.

7. Перегляд розміру та системи сплати членських внесків.

8. Обговорення порядку денного З’їзду НМПУ у січні 2014 року.

9. Висунення делегатів на З’їзд НМПУ.

10. Висунення представників від Києва у Раду НМПУ.

11. Висунення представників від Києва у Комітет НМПУ та на посаду голови НМПУ.

12. Різне.

Щоб взяти участь у Загальних зборах КО НМПУ, потрібно обов’язково сплатити членські внески за 2013 рік. Боржники не матимуть права голосу та не зможуть впливати на рішення організації.

Після цього ви можете або прийти на збори особисто, або делегувати свій голос.

Делегатом може бути представник від первинного осередку профспілки, який має з собою посвідчення особи та документ про висунення (копія або витяг з протоколу). Це треба зробити до 10 грудня, протоколи треба передати у Комітет КО НМПУ до 12 грудня.

Якщо ви не є членом жодного з осередків, але все одно хочете делегувати свій голос, то можете прийти на збори фрілансерів або 30 листопада, або 7 грудня.

30 листопада початок об 11:00 за адресою: Пушкінська, 1-3/5, кнайпа Купідон. Про зустріч 7 грудня буде повідомлено додатково.

Там фрілансери та журналісти, які не є членами жодного з осередків, обговориватимуть порядок денний та обиратимуть делегатів.

Колеги! Просимо вас бути активними та обговорити питання порядку денного у колективах. Просимо висуватися у керівні органи профспілки або рекомендувати свої кандидатури. Лише разом ми можемо захистити наші права та інтереси!

Зі всіх питань щодо проведення Загальних зборів КО НМПУ просимо звертатися до голови організації Андрія Яніцького, 0506959537, пошта a.ianitskyi@gmail.com.

Залиште коментар