Судове засідання проти ТОВ УНІАН перенесено

Сьогодні, 18 листопада, о 10.00 Шевченківський районний суд Києва мав провести друге засідання по справі за позовом журналістів Тетяни Майданович, Любові Жаловаги, Олександра Волинського та Романа Романенко до ТОВ УНІАН про скасування наказу та поновлення на роботі з обов’язками, обумовленими трудовими договорами. Засідання мало відбутися за адресою вул. Смирнова-Ласточкіна, 10б, каб.30.

Дату та час другого засідання було названо на першому засіданні 22 жовтня. Але на минулому тижні редактори не отримали повісток до суду. Сьогодні вранці з’ясувалося, що суддя у відрядженні і справу перенесено. Нова дата засідання поки що невідома.

Також помічниця судді додала, що прохання про залучення до діла показів свідків Ольги Падірякової та Андрія Яніцького було отримано, але ще не було розглянуто суддею. Про новий час проведення судового засідання представника заявників юриста Тетяну Котюжинську повідомлять додатково.

Нагадаємо, 28 серпня співробітників інформаційного агентства УНІАН, які раніше заявляли про цензуру керівництва, “перемістити” до іншого відділу у непристосовані для нормальної роботи приміщення. Редактори сайту УНІАН, яких перемістили до іншого відділу, розцінюють таке рішення як переслідування за виступи проти цензури та критику керівництва агентства.

Комісія з перевірки дотримання трудових прав та умов праці в УНІАН Незалежної медіа-профспілки України констатувала, що адміністрація агентства не створила належні умови праці на підприємстві для “переміщених” редакторів. НМПУ вимагала від адміністрації УНІАН “визнати свій наказ про мереміщення помилковим та незаконним” та повернути журналістів з приміщення на вул. Магнитогорська, 1, на свої попередні робочі місця.

Залиште коментар