СЕС виявила численні порушення у ТОВ УНІАН

Державна санітарно-епідеміологічна служба України перевірила відділ телевізійного моніторингу ТОВ УНІАН за адресою вул.Магнітогорська, 1 за зверненням Незалежної медіа-профспілки України.

Знайдено такі порушення:

  • офісіні приміщення не обладнані припливно-витяжною системою вентиляції,
  • в приміщеннях відсутні шафи для зберігання документів, магнітних дисків, стелажі, тумби,
  • не обладнане побутове приміщення для відпочинку та прийому їжі,
  • не надані дані про проходження медичних оглядів працівників згідно Наказу МОЗ України №246 від 21.05.2007 р.
  • місця загального корустивання знаходяться у незадовільному санітарному стані, не прибрані коридори, сходові клітини, туалети, не дотримується дезінфекційний режим,
  • на території спостерігаються безпритульні собаки.

Деснянський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Київський МЛУДСЕУ» провів лабораторні та інструменттальні дослідження освітленості, мікроклімату на робочих місцях та відібрав проби води з міського водопроводу (приміщення туалету загального користування).

По виявлених порушеннях буде направлено припис на адресу керівництва.

Відділ телевізійного моніторингу ТОВ УНІАН розташовано на орендованих площах ВАТ «Київхімволокно» на 3 поверсі 3-поверхової будівлі. Відділ займає 3 офісні кімнати, на час перевірки працює 2 працівники.

Раніше Державна інспеція з питань праці також провела перевірку та виявила порушення у ТОВ УНІАН. Також триває судова справа за позовом незаконно переміщених на фіктивні посади редакторів УНІАН до адміністрації агентства.

Конфлікт на ТОВ УНІАН триває з жовтня 2012 року, коли журналісти агенства — члени профспілки виступили з протестами щодо цензури та фальшування новин. З того часу адміністрація ТОВ УНІАН всіляко переслідує журналістів, які відстоюють професійні стандарти.

28 серпня 2013 року п’ятьом журналістам ТОВ УНІАН було заблоковано доступ до їхніх робочих місць. Їм повідомили , що вони працюватимуть у нещодавно створеному відділі моніторингу телевізійних новин за адресою Магнітогорська, 1 (приміщення ВАТ «Київхімволокно»). НМПУ вважає, що це рішення керівництва УНІАН брутально порушує трудові права журналістів і завдає шкоди репутації агентства.

 

Залиште коментар