“Беркут” побив журналіста “Українського тижня”

24 листопада під час сутички біля Кабінету міністрів працівник спецпідрозділу «Беркут» побив кореспондента “Українскього тижня” Станіслава Козлюка, пише видання.

Як розповів Станіслав, коли він знімав сутичку біля Кабміну, один з працівників спецпідрозділу «Беркут» почав штовхати його дубинкою з криками «Назад!».

Він повідомив, що є журналістом та виконує редакційне завдання. Показати посвідчення він не міг.

«Я зробив кілька кроків, до епіцентру сутички. Тут мене почали бити ногами. Били в коліна», – розповів журналіст, додавши, що отримав синці та подряпини.

Станіслав Козлюк, Євромайдан

Фото – AFP/Getty Images і РІА «Новости»

Головний редактор «Тиждень.ua» Дмитро Крапивенко повідомив «Телекритиці», що зараз Станіслав Козлюк збирає медичні довідки, щоб звернутися до правоохоронних органів із заявою про напад і тілесні ушкодження. Але прокуратура вже за самим фактом повідомлення в ЗМІ зацікавилася інцидентом. «Мені вже телефонували слідчі прокуратури і питали, як вони можуть поспілкуватися зі Стасом. Я їм дав контакти, але поки що, наскільки мені відомо, вони не спілкувалися», – розповів пан Крапивенко.

Зі слів головреда «Тиждень.ua», журналіст дещо затягнув час із поданням заяви до правоохоронних органів через те, що вчора був дуже насичений подіями день і редакція мала і вчора, і сьогодні багато роботи.

Залиште коментар