Законопроекти про суспільне мовлення та роздержавлення преси розглянуть 24 жовтня

Пленарного тижня з 22-го по 25 жовтня парламент розгляне проект №1076 «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» та кілька інших медійних проектів. Про це у коментарі «Телекритиці», після погоджувальної ради зазначив голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко.

Зокрема, у порядку денному на 24 жовтня стоять законопроекти №1076 «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», № 2600 «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», № 0944 «Про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо уточнення сфери застосування Закону та удосконалення окремих положень)».

Також 24 жовтня народні депутати мають розглянути законопроект № 2829 «Про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” (щодо дострокового припинення повноважень членів ради)» та проект постанови № 2252-а «Про затвердження Положення про акредитацію журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України», автори якого – народні депутати Юрій Дерев’янко, Микола Томенко, Ірина Геращенко, Юрій Мірошниченко.

За словами Миколи Томенка, на погоджувальній раді він просив колег по парламенту включити до порядку денного законопроекти № 0947  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про інформацію” (у новій редакції) та Закону України “Про доступ до публічної інформації”», але його поставили на наступний пленарний тиждень.

Залиште коментар