У роковини смерті Гонгадзе у Львові вшанували загиблих журналістів

16 вересня у Львові відбувся вечір пам’яті Георгія Гонгадзе та журналістів, які загинули через свою професійну діяльність.

Як передає кореспондент ІА ZIK, у 13-ті роковини смерті Гонгадзе близько півсотні журналістів і небайдужих громадян прийшли до пам’ятника Тарасові Шевченку, де запалили свічки і вивісили імена 60 журналістів, які загинули через свою професійну діяльність, під час виконання професійних обов’язків або обставини загибелі яких не були розслідувані чи це розслідування викликає сумніви. Зокрема, серед загиблих журналістів було і шестеро львів’ян.

«Загибель Георгія Гонгадзе засвідчила, що безкарність вбиває. Ця подія стала точкою відліку в українській журналістиці», – заявили активісти. Вони наголосили, що справжні винуватці у смерті Гонгадзе не покарані, натомість, країна отримала «десятиліття політичного цинізму».

Після хвилини мовчання всі присутні пройшли з лампадками до символічного Дерева пам’яті, яке було посаджено на честь Гонгадзе 12 років тому на пр. Свободи, і там разом помолилися.

Нагадаємо, у Львові громадськість щороку вшановує пам’ять Георгія Гонгадзе.

Залиште коментар