У Польщі розпочався Польсько-український форум журналістів

У польському місті Казімеж Дольни почався Польсько-український форум журналістів, в якому беруть участь делегації Асоціації польських журналістів, Національної спілки журналістів України і Незалежної медіа-профспілки України.

Голова Асоціації польських журналістів Кшиштоф Сковроньський, який відкрив Форум, повідомив про дві ініціативи, які можуть бути цікавими для українських журналістів і вони можуть розвинути це у себе в співпраці з поляками. Перше це Фундація, яка допомагатиму журналістам, які втратили роботу та мають інші проблеми. А друге – Інституція швидкої допомоги журналістам, які під час роботи мають проблеми. Така допомога заснована з допомогою швейцарських фундацій і спрямована на локальних журналістів, які мають часто проблеми зі свободою слова більші, ніж інші.

SONY DSC

На фото: Голова Асоціації польських журналістів Кшиштоф Сковроньський відкриває Польсько-український форум журналістів.

Пан Сковроньський відзначив також важливість співпраці українських і польських українських журналістів і, оскільки поляки добре усвідомлюють, що без незалежної України не може бути незалежної Польщі.

Голова Національної спілки журналістів України Олег Наливайко відзначив поглиблення співпраці польських і українських журналістів, Він нагадав, що торік було започатковано українсько-польський конкурс для журналістів, переможців якого нагородили торік у Варшаві. Переможців цьогорічного конкурсу відзначать на конференції Міжнародної федерації журналістів у листопаді в Києві. Голова НСЖУ привітав ідею поглиблення співпраці українських і польських журналістів і запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих українських журналістів, яких в Україні поминали протягом тижня.

Залиште коментар