Справу щодо нападу на знімальну групу «Шустер Life» направили до суду

Справу щодо нападу на журналістку «Шустер Life. Адреналін» Альбіну Безроденко та оператора Іллю Ільченка передано до суду. Про це повідомив перший заступник головного управління нагляду за додержанням законодавства у кримінальному праві Микола Гошовський на засіданні тимчасової слідчої комісії Верховної ради, яка розслідує обставини нападу на журналістів Ольгу Сніцарчук і Владислава Соделя 18 травня під час акції «Вставай, Україно!».

Львівська  міліція передала справу до суду ще 13 вересня. Альбіна Безроденко висловила задоволення таким рішенням і  зазначила, що хоче, щоб подібні речі ані з нею, ані з її колегами більше не траплялись.

Як повідомляла «Телекритика», 26 червня на Львівській площі Ринок невідомі напали на знімальну групу «Шустер Life. Адреналін». Спочатку нападники в агресивній формі перешкоджали роботі оператора та намагалися розбити його камеру. Далі вони викрутили руки Альбіні Безроденко й відібрали у неї журналістське посвідчення.

Галицький райвідділ міліції Львова зареєстрував кримінальне провадження за ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України – умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Міліція затримала трьох  підозрюваних. Досудове розслідування у цьому провадженні перебуває на контролі прокуратури Львівської області.

Залиште коментар