hromadske.tv отримало 400 тис. грн від США

Команда hromadske.tv прозвітувала про фінансові надходження у проект, серед яких було зазначено грант від Посольства США в розмірі 400 тис. грн.

Грант призначено для купівлі необхідного для створення медіапродукту технічного обладнання, а також для розробки сайту. Творці проекту пообіцяли, що повідомлять точну дату виходу в ефір, щойно куплять техніку. Сайт уже розроблено. Наразі орієнтовний термін – півтора місяці.

«Ми отримали 400 тис. грн від Посольства США у вигляді гранту на придбання техніки і розробку сайту. Технічну специфікацію вже складено, сайт розроблено. Як тільки ми купимо техніку, то одразу почнемо виробляти продукт, щоб переконати глядача, що ми не просто так зібралися – щоб концептуально обговорювати громадське телебачення і вийти в ефір через 15 років. Ні, це станеться, сподіваюся, через, дай Боже, півтора місяці. Я не обіцяю конкретної дати. Про це можна буде сказати, коли ми купимо техніку. Ми скажемо про це публічно», – повідомив Роман Скрипін.

Звітування відбулося під час дискусії «Як громадське мовлення може змінити Україну», що була організована командою проекту та пройшла 12 вересня в рамках Форуму видавців у Львові.

Окрім того, було оголошено, що від старту кампанії зі збору громадських пожертвувань 4 серпня вдалося зібрати 65 тис. грн.

«Приємно, що це відбувалося без реклами – ми просто поставили кнопку на сайті. Плануємо, звичайно, заохочувати громадськість через промокампанії, але розуміємо, що для цього треба спочатку створити продукт», – підкреслив пан Скрипін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про отримання проектом «Громадське телебачення» гранту від Міжнародного фонду «Відродження». Грант складав 88 тис. грн і був призначений для залучення фахівців із проведення маркетингових досліджень і створення бізнес-плану.

Залиште коментар