Голова уряду Криму пообіцяв врегулювати конфлікт навколо керченської ТРК «Бриз»

Наприкінці минулого тижня Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов зустрівся з колективом керченської телерадіокомпанії «Бриз». Зустріч відбулася в рамках робочої поїздки глави виконавчої влади Криму в Керч 13 вересня.

Як відомо, керченська міська влада здійснює системний тиск на телерадіокомпанію, зокрема, міськрада ухвалила розірвати в односторонньому порядку договір оренди території, на якій розташовано ретрансляційну вежу ТРК «БРИЗ». Колектив «Бризу» вважає це намаганням взяти під контроль не підпорядковану владі телерадіокомпанію. Було відкрито ряд кримінальних проваджень за заявами міських чиновників.

Анатолій Могильов заявив, що в рамках своїх повноважень вживе заходів для врегулювання конфліктної ситуації. «Засоби масової інформації – це громадянський контроль за роботою органів влади і всіх чиновників. Тому влада не повинна сприймати критику в штики, а як мінімум прислухатися до журналістів і приймати адекватні рішення », – підкреслив глава Ради міністрів Криму.

Анатолій Могильов також звернувся до представників телерадіокомпанії «Бриз» з проханням дотримуватися журналістську етику і дотримуватися принципів об’єктивності у висвітленні тих чи інших подій.

«Хочеться вірити, що після втручання глави уряду АРК тиск на журналістів Керчі припиниться, – заявляє голова осередку Незалежної медіа-профспілки на ТРК «Бриз» Ірина Сєдова, – Що будуть закриті всі кримінальні провадження, які відкриті за заявами чиновників і депутата міськради Руслана Осадчого». Ірина Сєдова наголосила, що, попри таку позитивну подію, колектив ТРК розслаблятися не збирається і у випадку нового тиску з боку влади буде реагувати адекватно.

Залиште коментар