Гендиректор “1+1” заборгував екс-дружині 7,5 млн (ДОКУМЕНТ)

Генеральний директор телеканалу “1+1” Олександр Ткаченко має заплатити своїй екс-дружині Тетяні Гнєдаш 7 мільйонів 810 тисяч 690 гривень. Саме таку суму було встановлено на судовому засіданні у справі розподілу спільного майна екс-подружжя.

До редакції ТаблоID (проект “Української правди”) потрапили документи, які підтверджують дану інформацію.

Олександр Ткаченко і Тетяна Гнєдаш розлучилися у 2009-му році. Однак і досі не можуть поділити спільний бізнес.

За словами адвоката Гнєдаш, Олександра Перемежка, жінка неодноразово зустрічалася з екс-чоловіком і пропонувала йому вирішити майнове питання мирним шляхом. Однак Ткаченко і досі не сплатив свій борг.

“Наразі йому заборонили виїзд за кордон. Ми використовуємо усі законні методи для того, щоб зобов’язати виплачувати цю суму. Ми проводимо вияв всього можливого майна, яке вже під арештом”, – зазначив адвокат.

“На сьогодні питання основної суми боргу вичерпано, тому що рішення давно прийняте, мова вже лише про його виконання”, – додав він.

Згідно з ухвалою Солом’янського районного суду міста Києва від 17-го липня цього року, Ткаченку заборонили виїзд за межі України без вилучення паспорту до виконання ним зобов’язань за рішенням Печерського районного суду від 20-го квітня 2012-го року.

Ткаченко відмовився коментувати цю інформацію.

Залиште коментар