Анонс: Міжнародний день права знати

27 вересня о 19:00 у кінотеатрi «Кінопанорама» (вул. Шота Руставели, 19)  відбудеться показ та обговорення документального фільму-альманаху «Відкритий доступ» з нагоди Міжнародного дня Права Знати, якій відзначається 28 вересня. Ця дата була затверджена 11 років тому Міжнародною мережею захисників права на доступ до інформації за для підвищення правосвідомості громадян щодо отримання ними інформації, яка є у розпорядженні влади.

У дискусії візьмуть участь герої та режисери новел альманаху: Дмитро Тяжлов (автор новели «У кутку»), Сергій Андрушко (автор новели «Школа»), Жанна Довгич (автор новели «Дім з химерами»), Дмитро Коновалов (автор новели «Афганець»), Сергій Лещенко (герой новели Межигір’я»), Геннадій Торкаченко і Сергій Черняхов (герої новели «Афганець»), Зоя Шульга (героїня новели «У кутку»), Олександр Коршак (герой новели «Школа»), Олексадр Глухов (герой новелы «Дим з химерами»).

Ведучий вечору: Мустафа Найем.

Фільм-альманах складається з 5 новел: «Межигір’я», «Афганець», «Школа», «Дім з химерами», «У кутку».

Події зображені в альманасі розгортаються після вступу в дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», за ухвалення закону впродовж кількох років боролися громадські організації, журналісти та експерти.

«Відкритий доступ» – це хроніки становлення громадянського суспільства, але також історії з життя самих героїв. Вони живуть у різних регіонах України, їх цінності та переконання різняться, вони не знайомі одне з одним, єдине, що їх об’єднує – активна громадянська позиція.

Подія на Facebook

Трейлер новели «Межигір’я», трейлер новели «Школа»

Фільм створено за ініціативи ГО «Центр UA” (Партнерство Новий Громадянин).

Більш детальна інформація за посиланням: http://vidkrytyi-dostup.com/

Вхід вільний!

З  додаткових питань просимо звертатись до Аліси Рубан – alisa.ruban@gmail.com, (050) 302-94-35.

Залиште коментар