Міжнародна федерація журналістів запустила сайт з безпеки

6 серпня 2013 року. Міжнародна федерація журналістів запустила сайт http://ifj-safety.org/en, присвячений безпеці та захисту інформації.

Веб-сайт містить портал з висвітлення всіх видів діяльності Міжнародної федерації журналістів (МФЖ): забезпечення безпеки журналістів та боротьбі з безкарністю насильства щодо засобів масової інформації.

«В умовах триваючого натиску на журналістів в гарячих точках по всьому світу, переслідувань, залякування, тортур і навіть смерті просто за виконання своєї роботи щодо сотень репортерів, редакторів та їх допоміжного персоналу, – сказав президент Міжнародної федерації журналістів Джим Бумела, – МФЖ відіграє унікальну роль у захисті життя журналістів у всьому світі. Запуск веб-сайту безпеки МФЖ відкриває нову главу в нашій історії, що робить його одним з найважливіших інструментів для журналістів та їх об’єднання для управління ризиками, підвищення рівня інформованості , забезпечують підготовку з безпеки а також дає поради з формування культури безпеки та приєднання до кампанії з припинення безкарності».

На сайті представлена інформація про стратегію, програми та заходи, пов’язані з безпекою і правами журналістів, в тому числі подробиці про безпеку Міжнародного фонду МФЖ.

Там будуть регулярно надаватися рекомендації з безпеки для журналістів, які постійно працюють або виїжджають до регіонів, постраждалих від конфліктів, політичної нестабільність і спалахів захворювань, від стихійних лих.

МФЖ протягом багатьох років розповсюджує широкий спектр інструментів, розроблених, щоб допомогти журналістам підготуватися для роботи в складних умовах і для захисту їхнього права на життя і фізичну безпеку, що є обов’язком урядів.

«Новий сайт буде надавати журналістам доступ до даного матеріалу, а також дасть їм можливість взяти участь у кампанії, яку ми будемо проводити від їхнього імені, – додав Бет Коста, генеральний секретар Міжнародної федерації журналістів, – Ми маємо намір зробити його якомога інтерактивнішим і високо оцінимо, думки журналістів щодо послуг, які ми надаємо»

Залиште коментар