Керченська влада незаконно розірвала оренду земельної ділянки, де міститься ретрансляційна вежа ТРК «Бриз»

Сесія Керченської міськради АР Крим ухвалила рішення про скасування оренди земельної ділянки на якій розташовано ретрансляційну вежу телерадіокомпанії «Бриз». Рішення було проголосовано у пакеті із 77-ма ухвалами під номером 70 і називається: «Про визнання таким, що втратило силу рішення 19-ї сесії Керченської міської ради шостого скликання від 22.03.2012 року. «Про відновлення терміну дії угоди оренди землі малому приватному підприємству «Телерадіокомпанія «Бриз» для розташування радіотрансляційного пункту по вулиці Чернишевського 47-а в місті Керчі».

Проект цього рішення не був вивішений за 20 днів до дати його розгляду, як цього вимагає 15-та стаття Закону України «Про доступ до публічної інформації». Ні текст проекту, ні ухвалене рішення не було оприлюднене. Сутність рішення відома тільки з назви.

«Рішення ухвалено з брутальним порушенням закону, – каже головний редактор інтернет-видання «Kerch.fm» Ірина Сєдова, – ми будемо оскаржувати його в суді, як тільки зможемо отримати його повний текст». На думку журналістки, це один з елементів боротьби проти їхнього засобу масової інформації.

Міська влада застосовувала найрізноманітніші засоби тиску на ТРК «Бриз» від заяв до міліції до намагання відключити воду в приватній квартирі засновника телерадіокомпанії. Водоканал здійснив уже шість спроб відключити воду. На минулих вихідних у керченському міськвиконкомі відбулася нарада про те, як відключити приватну квартиру від водопостачання, хоча власник сплачує за водопостачання регулярно. У нараді брали участь секретар міськради, чиновники житлово-комунального господарства, представники міліції. Відео тут https://www.youtube.com/watch?v=d6UNM84-t9Y

Тиск на ТРК «Бриз» з боку керченської міської влади з вимогою звільнити земельну ділянку, де стоїть телетрансляцій на вежа цієї компанії, розпочався на початку серпня. Незалежна медіа-профспілка України заявила, що міська влада Керчі цілеспрямовано намагається знищити ТРК «Бриз» і сайт «Kerch.fm».

Залиште коментар