Чернівецький канал ТВА дасть прес-конференцію про нищення свободи слова на Буковині

6 серпня 2013 року, об 11.30, в прес-центрі інформаційної агенції «Інтерфакс-Україна» (м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5-А) відбудеться прес-конференція працівників Чернівецької телекомпанії «ТВА» на тему: «Нищення свободи слова як спосіб контролювати місцевий телеканал ТВА».

Склад президії учасників прес-конференції: в.о генерального директора ТРК «ТВА» Тата Кеплер, головний редактор новин ТРК «ТВА» Юлія Сафтенко, журналіст ТРК «ТВА» Анатолій Никифоряк, народний депутат України, перший заступник голови парламентського комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Андрій Шевченко.

«Якщо єдиний спосіб, аби тебе почули, це кричати на всю країну, то ми кричатимемо на всю Україну, відстоюючи право на професію і вільний доступ до виваженої інформації», – заявляють представники ТВА.

Як повідомлялося раніше, з 23 липня припинене мовлення чернівецького телеканалу ТВА. Популярний канал зник з ефіру після задимлення в релейній апаратній, розташованій в приміщенні обласної держтелерадіокомпанії, звідки здійснюється мовлення усіх місцевих телеканалів. У результаті задимлення, яке намагалися гасити, була пошкоджена тільки апаратура ТВА – хоча там розташовуються і передавачі інших місцевих телеканалів. І місцева, і центральна влада від проблем телеканалу самоусунулася.

Залиште коментар