За фактом перешкоджання журналісту у Врадіївці відкрито кримінальне провадження

Міліція визнала факт перешкоджання професійній діяльності спеціального кореспондента LB.ua Максима Левіна за фактом затримання його правоохоронцями у Врадіївці (Миколаївська область) 3 липня. Про це «Телекритиці» повідомив сам журналіст, який звернувся із відповідною заявою до правоохоронних органів.

Факт відкриття кримінального провадження на підставі заяви журналіста підтвердив начальник управління зі зв’язків з громадськістю МВС України Сергій Бурлаков у відповіді на інформаційний запит інформагентства «Поряд з вами».

«До Врадіївського РВ з заявою звернувся фоторепортер Інтернет-видання LB.ua та повідомив, що працівники міліції перешкоджають його професійній діяльності журналіста. Дану інформацію зареєстровано до ЄО № 1009 Врадіївського РВ УМВС з попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.1 ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) КК України», – йдеться у повідомленні МВС, яке наводить інформагентство.

Кримінальне провадження веде слідчий прокуратури Врадіївського району Миколаївської області Володимир Топчій. Про факт перешкоджання професійної діяльності журналіста чергова частина міліції доповіла міністру МВС.

Залиште коментар